قوانین

قوانین مدد، ملاک عمل برای ارائه هرگونه خدمت می‌باشد.

بخش اول: هویت

۱-1 هویت پلتفرم: شرکت رایانش هوشمند ترنج با نام تجاری راهوت به عنوان مالک پلتفرم مدد که از این پس مدد خوانده می‌شود، در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود پلتفرم مدد را طراحی نموده است.

۲-1 هویت مددکار: مددکار شخصی حقیقی یا حقوقی است که پذیرنده سکوی مدد می‌باشد و با استفاده از بازوهای پلتفرم مدد از مشارکت‌های مردمی بهره‌مند می‌گردد.

۳-1 در مورد مددکارهای با هویت شخص حقوقی یک نفر نماینده تام الاختیار بصورت کتبی به سامانه مدد معرفی می گردد. وظیفه اعلام کتبی نماینده جدید در آینده برعهده مددکار بوده و مدد در صورت عدم دریافت اعلام کتبی مسئولیتی نسبت به حقوق و عملکرد مالکیتی و مسئولیتی مددکار نخواهد داشت.

۴-1 برای حفظ حقوق قانونی مددکارها کلیه مددکارها موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود شامل پروانه یا مجوز فعاليت، رونوشت کارت ملی و درخواست اشخاص حقوقی همراه با رونوشت روزنامه رسمی و رونوشت آخرین آگهی تغییرات، به مدد می‌باشند. در صورتی که مدد، در هنگام تکمیل فرآیند اشتراک و به جهت تسهیل و تسریع امور اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید، پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای مدد محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر به مدد دسترسی‌های مددکار به سامانه ملغی محسوب می‌شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما برعهده مددکار خواهد بود. مدد مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضاﺀ مددکارها و نمایندگان آنها ندارد.

۵-1 مددکار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و نشانی‌ها و شماره تماس‌ها و همانند این‌ها، صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آن‌ها می‌کوشد. مدد حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از مددکار دریافت نماید. سامانه مدد حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق خدمت اقدام نماید.

بخش دوم: ارتباط و پشتیبانی

روش ارتباطی مستند مددکار و مددرسان با پلتفرم مدد، ارسال درخواست پشتیبانی از طریق حساب کاربری در سامانه مدد به واحد پشتیبانی خواهد بود.

بخش سوم: تغییرات

۱-3 تغییرات قوانین: قوانین استفاده از خدمات پلتفرم مدد تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین‌المللی و توافقات مجامع بین‌المللی ناظر بر خدمات قابل ارائه پلتفرم مدد و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین‌الملل به‌طور برخط و ماهانه امکان تغییر دارند، سامانه مدد حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و نسخه قوانین بروز شده را از طریق پیوند به صفحه قوانین در وبسایت پلتفرم مدد در دسترس عموم خواهد بود. در ضمن پلتفرم مدد مسئولیتی نسبت به اطلاع‌رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و مددکار می‌بایست موارد را در صورت نیاز با مراجعه به وب‌سایت پلتفرم مدد کنترل نماید.

2-3 تغییر مالکیت: تغییر مالکیت خدمت ارائه شده در سامانه امکان پذیر نمی‌باشد و مددکار حق فروش یا واگذاری اشتراک، حساب کاربری و دسترسی پلتفرم مدد به افراد غیر را ندارد. و در صورت نقض این مورد، مدد هیچ‌گونه تعهدی در رابطه با ارائه خدمات به مددکار را ندارد و همچنین حق دعوی شکایت برای شرکت رایانش ترنج محفوظ می باشد.

بخش چهارم: رفع مسولیت

مدد یک پلتفرم و بستر می‌باشد که ابزارهایی نظیر قلک و حرکت را بعنوان بازو در اختیار مددکار می‌گذارد، فعالیت و اقدامات مددکار مرتبط با پلتفرم مدد و شرکت رایانش هوشمند ترنج نمی‌باشد و شخص مددرسان موظف به بررسی و انتخاب مددکار مورد نظر است و در صورت بروز مشکل و یا تخطی از قوانین تمام مسئولیت برعهده مددکار می‌باشد.

بخش پنجم: پذیرش مواد قوانین

تمامی پذیرنده‌ها و کاربرهای (مددرسان و مددکار و مددیار و حامی) سکوی مدد با عضویت در پلتفرم مدد مواد قوانین مدد را پذیرفته و ملزم به رعایت تمام موارد می‌باشند و نیازی به اخذ امضاء از ایشان نمی‌باشد.